Jeszcze raz odniose się do BG na okrągłej łatce. Tłumaczenie że musi tak być bo na białym komplecie musi być na czerwonym tle uznaję za bezsensowne. Można by wybrać na drugi strój inny model np taki
http://www.kitking.co.uk/product/adi...eve-shirt/5127 (oczywiście w odwrotnej kolorystyce) i byłoby jak znalazł. Moim zdaniem byłby też ciekawszy taki zestaw bo osobiście nie podobają mi się takie jednolicie białe zestawy (koszulka spodenki i getry) tylko z czerwonymi akcentami.