WISŁAZWE napisał(a):

Hmm, to skąd pojawiło się info, że Paweł miał ważny kontrakt do 30.06.2013? Już mnie to dziwiło, że Bednarz bodaj wspomniał o tym, że Brożek musi najpierw rozwiązać kontrakt..
Coś przegapiłem
|
Ja czytałem o dwóch wersjach.
Pierwsza, Paweł podpisał kontrakt na 2 lata z Recreativo. W obecnych okolicznościach chyba najbardziej prawdopodobna.
Druga wersja, że Paweł podpisał kontrakt na rok z opcją przedłużenia i to przeczytałem na jakiejś hiszpańskiej stronie.
Info z dzisiaj:
wis.la/eny39
W tym jest napisane, że są dogadani z kilkoma piłkarzami w tym i z Brożkiem.
Cytat:
|
Other players with valid contracts have also reached an agreement with the Dean for his departure, the defense case Manolo Martinez, who will play Levadiakos in the Greek, and Polish striker Pawel Brozek, who likely will return home
|