Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64650
Stary 14.07.2013, 20:51
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Hmm, to skąd pojawiło się info, że Paweł miał ważny kontrakt do 30.06.2013? Już mnie to dziwiło, że Bednarz bodaj wspomniał o tym, że Brożek musi najpierw rozwiązać kontrakt..

Coś przegapiłem
Ja czytałem o dwóch wersjach.
Pierwsza, Paweł podpisał kontrakt na 2 lata z Recreativo. W obecnych okolicznościach chyba najbardziej prawdopodobna.
Druga wersja, że Paweł podpisał kontrakt na rok z opcją przedłużenia i to przeczytałem na jakiejś hiszpańskiej stronie.

Info z dzisiaj: wis.la/eny39
W tym jest napisane, że są dogadani z kilkoma piłkarzami w tym i z Brożkiem.
Cytat:
Other players with valid contracts have also reached an agreement with the Dean for his departure, the defense case Manolo Martinez, who will play Levadiakos in the Greek, and Polish striker Pawel Brozek, who likely will return home
Ostatnio edytowane przez westersyl : 14.07.2013 o godz. 21:04.
Odpowiedz cytując