westersyl napisał(a):

Zdaniem Hiszpańskich mediów Brożek dogadał się w kwestii rozwiązania umowy. Wiadomo, że wolałbym utalentowanego młodego gościa do tego Polaka, który będzie gwarantem goli ale wiadomo jak to jest.
|
Hmm, to skąd pojawiło się info, że Paweł miał ważny kontrakt do 30.06.2013? Już mnie to dziwiło, że Bednarz bodaj wspomniał o tym, że Brożek musi najpierw rozwiązać kontrakt..
Coś przegapiłem
