|
Mimo kontuzji Dolanda Gurriera uważam, że warto w niego zainwestować choćby miał nie grać ten miesiąc. Gość ma niesamowity sposób poruszania się, duża moc w nogach do tego nie boi się grać. Z moich jakiś tam obserwacji na podstawie video uważam, że sprawia wrażenie lekkiego wariata, a takim chyba łatwiej się zaaklimatyzować.
Zdaniem Hiszpańskich mediów Brożek dogadał się w kwestii rozwiązania umowy. Wiadomo, że wolałbym utalentowanego młodego gościa do tego Polaka, który będzie gwarantem goli ale wiadomo jak to jest.
Ostatnie doniesienia odnośnie bramkarzy zaczynają mnie niepokoić, mam nadzieję, że w klubie szukają kogoś kto docelowo będzie numerem 1.
edit: No i szkoda, że w tym Bełchatowie nadal nie myślą, nic ich nie nauczyło to że na takich piłkarzach jak Garugła czy Nowak zarobili zero złoty. Kiszą tych piłkarzy a potem kończą jak wszyscy widzimy. Przydałby się nam Mateusz Mak ale ta cena 500 k euro za obu to mocna przesada, a chłopak nie długo będzie miał 23 lata. Sezon w pierwszej lidze dobrze mu nie zrobi.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 14.07.2013 o godz. 20:32.
|