Jak dla mnie Stroje świetne chociaż nie ukrywam rozczarowania bo miałem wielksze nadzieje co do nich
Biała gwiazda w tym formacie jak jest na strojach bardzo mi odpowiada , nawiązanie histori do starych strojów TSW z biała gwiazdą . Jak dla mnie bardzo się podobają stroje WKS w których mają grać w EL.LE .

.. ten pasek coś genialnego .

no ale każdy ma swoj gust
