Wyświetl pojedynczy post
Damianeczekxd
Junior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3780
Stary 14.07.2013, 19:02
Jak dla mnie Stroje świetne chociaż nie ukrywam rozczarowania bo miałem wielksze nadzieje co do nich
Biała gwiazda w tym formacie jak jest na strojach bardzo mi odpowiada , nawiązanie histori do starych strojów TSW z biała gwiazdą . Jak dla mnie bardzo się podobają stroje WKS w których mają grać w EL.LE . .. ten pasek coś genialnego . no ale każdy ma swoj gust
Odpowiedz cytując