Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3778
Stary 14.07.2013, 18:56
szprotson napisał(a):Wyświetl post
tyle trwa naszywanie białej gwiazdy na herb sa

p.s. powiem tak. Koszulka biała mi sie podoba i jakby była dostępna w sprzedazy to bym ją jutro kupił. Jutro.A za miesiąc.... to nie wiem co będzie
No dokładnie. Myślałem żeby jutro zakupić przy okazji zakupu karnetu a tak...
Dobrze że wszedłem na to forum bo bym się w sklepie rozczarował.
To jest Polska...
Odpowiedz cytując