szprotson napisał(a):

tyle trwa naszywanie białej gwiazdy na herb sa
p.s. powiem tak. Koszulka biała mi sie podoba i jakby była dostępna w sprzedazy to bym ją jutro kupił. Jutro.A za miesiąc.... to nie wiem co będzie
|
No dokładnie. Myślałem żeby jutro zakupić przy okazji zakupu karnetu a tak...
Dobrze że wszedłem na to forum bo bym się w sklepie rozczarował.
To jest Polska...