|
Ale co my kibice możemy z tym zrobić? Może porównanie nie jest najlepsze, ale choćby taka Polonia Warszawa. Całkowity rozkład klubu na oczach kibiców. U nas dzieje się podobnie. Może na razie mniej drastycznie i raczej w przyszłości nie dojdzie do tego co stało się z Polonią, ale spadek do I ligi jest jak najbardziej realny. I biorąc pod uwagę naszą politykę finansową, szybki awans wcale nie byłby taki pewny. Obstawiałbym raczej podobny scenariusz i miejsce w tabeli do Arki Gdynia. Czyli drużyny, która jest stosunkowo mocna, ale do czołówki dopchać się nie potrafi.
Oczywiście to wszystko jest tylko ponurym myśleniem zawodowego pesymisty. Hipotezą, która jednak może mieć swój finał w rzeczywistości.
No chyba, że spotka nas coś dobrego i niespodziewanego, albo zapowiedzi o wyjściu na prostą w 2014 r. okażą się prawdą, podobnie jak te 2 okienka, które zostały Smudzie do zbudowania wielkiej? Wisły.
|