Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3768
Stary 14.07.2013, 13:03
Kon®ado napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to słowa adidasa, to już bym ich tu nie chciał więcej widzieć ;P (z prezentacji Legii)
wis.la/ynvdu
To może tutaj w końcu ktoś mi wyjaśni dlaczego gdzieś tak od 3-4 lat pasuje moda na pisanie wszystkiego małymi literami?
Odpowiedz cytując