Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
3766
14.07.2013, 10:54
Przez tą czerwoną obwódkę wokół Białej Gwiazdy przypomniały mi się koszulki z lat 80-tych z reklamą Alvorada.
Brr to były ch.jowe czasy dla Wisły.
arti