|
Panowie, to że Wisła zaprezentowała nowe stroje piłkarzy to jedno, a fakt, iż poszukiwany jest sponsor to drugie. Przywykliśmy, śledząc informacje na temat największych europejskich klubów, że nowy sponsor jest prezentowany razem z nowymi koszulkami. Jednakże jesteśmy w Polsce, gdzie wszystko jest możliwe (niekoniecznie w pozytywnym sensie), dlatego nie przekreślałbym jeszcze kwestii sponsora. O ile pamięć mnie nie myli, to STS pojawił się na koszulkach Lecha jakoś dopiero pod koniec sezonu ubiegłego. Cierpliwości.
|