GrzegorzTS napisał(a):

Mogli nie pisać,że prawdopodobnie będzie sponsor skoro nie mieli pewności,że będzie na 100%,jakoś media sobie darowały i nie nakręcały ludzi o nowym sponsorze.Teraz piszecie przecież skwk nie gwarantowało,że będize sponsor ,proponuję zobaczyć komentarze na ich facebooku pod tym newsem o sponsorze 90% ludzi odebrało to jako zapewnienie,że sponsor będzie!
Możesz dać mi bana skoro tak tego pragniesz tylko upewnij się najpierw na jaki czas możesz mnie zbanować.
Mam nadzieje,że odpowiednio potraktujesz domin_czyzyny który kolejny raz oskarża mnie,że to ja pisałem o kurtkach za 1.000 zł dla SKWK a nigdy nie pisałem o tych pier*** kurtkach za 1.000zł niech pokaże jeden mój post lub wpis z archiwum na shoutboxie gdzie pisałem o tych kurtkach! nie pokaże bo nigdy nie pisałem tylko pajac mnie oskarza bo mu się nicki pomyliły albo złosliwie sieje ploty na mój temat.
|
Masz chyba problemy z czytaniem i rozumieniem czytanego tekstu - to takie podstawowe spostrzeżenie odnośnie Twoich postów.
Po pierwsze. SKWK napisało "BYĆ MOŻE", to w języku polskim nie znaczy z pewnością, nie znaczy nawet prawdopodobnie. Znaczy co najwyżej 50% na 50%.
Zreszta SKWK nie pisało, ze sponsora poznamy wraz z prezentacja nowej koszulki. Nawet byłoby to głupota ze strony klubu, ponieważ marketingowo lepiej byłoby rozdzielić te uroczystości, prezentacje.
Po drugie, ja nie pisałem, ze Ty oskarzales o kurtki za 1000 zł. Ja tylko napisałem, ze Twoje oskarżenia wobec SKWK są na poziomie tych "kurtek za 1000 zł". Czyli są całkowicie bezpodstawne i irracjonalne.