Cytat:
|
Bo zastrzeżony jest symbol z czerwoną obwódka,wiec musi być widoczna ta obwódka. Dlaczego nie jest tak jak z umbro ? Sam jestem ciekaw ,może tam polegało to na jakimś określonym (krótkim) czasie używania BG i dlatego takie coś przeszło. Ciężko powiedzieć ,trzeba byłoby Bednarza zapytać
|
Nie Bednarza, tylko to była wersja na stulecie. Co do obwódki- przy mega zoomie na filmiku z Głowackim (też byłem bardzo zawiedziony widząc ją na czerwonej koszulce), ale nie wygląda ona źle.
Zobaczy się jak będziemy ją mieli w rękach.