Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5577
Stary 14.07.2013, 07:47
Tak sie zastanawiam po co jest Nam potrzebny wtorkowy mecz z Herthą? Liga startuje 3 dni pozniej a im zachciało sie jeszcze takiego sparingu na koniec. No chyba, ze pojada tam rezerwy
Odpowiedz cytując