Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64646
Stary 14.07.2013, 07:46
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Wywiad na weszlo.com z Kuzba o skautingu Wisly
wis.la/iqhtr
Coś mi się wydaje, że wkrótce możemy mieć o jednego skauta mniej...
Fatalny obraz- dokądś tam jeżdżą, kogoś obserwują wychodzi na to, że nie wiadomo po co.
Bo potem na testy i tak przyjeżdżają jakieś króliki z kapelusza.
Llepiej puścić ogłoszenie w poniedziałkowej gw-praca, że szukamy grajków a nuż trafi się jakiś zdrowy chłopak z siłą, wytrzymałością i koordynacją i ambicją.
Poprzeczka jest doprawdy już tak nisko, że to mogłoby wypalić.
Ostatnio edytowane przez arti : 14.07.2013 o godz. 11:09.
Odpowiedz cytując