bódyń napisał(a):

Coś mi się wydaje, że wkrótce możemy mieć o jednego skauta mniej...

Fatalny obraz- dokądś tam jeżdżą, kogoś obserwują wychodzi na to, że nie wiadomo po co.
Bo potem na testy i tak przyjeżdżają jakieś króliki z kapelusza.
Llepiej puścić ogłoszenie w poniedziałkowej gw-praca, że szukamy grajków a nuż trafi się jakiś zdrowy chłopak z siłą, wytrzymałością i koordynacją i ambicją.
Poprzeczka jest doprawdy już tak nisko, że to mogłoby wypalić.