Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
5575
14.07.2013, 07:28
Nie znacie się.
Chłopaki nie wytrzymują, rzygają po treningach - tzn. jest dobrze...
To będzie emocjonujący sezon...:/
Ostatnio edytowane przez arti : 14.07.2013 o godz. 11:10.
arti