silver03 napisał(a):

|
Fachowcy mówią, że jeśli będzie się dobrze rozwijał to w przyszłości może być dobrym napastnikiem. Zresztą Smuda chyba się kapnął, że na teraz nadal nie ma ani jednego napastnika wystawiając na tej pozycji w drugiej połowie Sarkiego...
|
za dwa lata ponoć ma wypalić wiec my go za kontraktujmy na rok... niech inni zbierają plony
