|
Z daleka B.G. prezentowała się lepiej, jak nie widać było wszywki. Ale to tak na gorąco, po dwóch, trzech miesiącach nie będziemy tego zauważali, będzie się tylko liczył nasz symbol. Na temat Waszej V-ki już wyraziłem swoją opinię, ja wolę kołnierzyki.
|