|
Oczywiście masz rację WISŁAZWE, to był jedynie przeciek, że rozmowy trwają a GrzegorzTS wysunął zbyt dalekie wnioski i bezpodstawnie oskarżył SKWK czyli należy mu się BAN bo nic nie ma na swoją obronę.
Ja tylko wkleiłem to żeby ogólnie przedstawić sytuację gdyby ktoś nie był w temacie i nie wiedział o co chodzi.
Ostatnio edytowane przez heoij : 13.07.2013 o godz. 23:00.
|