hubert.fan napisał(a):

To tłumaczyłoby tak długi czas oczekiwania na koszulki w Wiślackim Świecie i sklepach Adidasa które od premiery powinny je mieć w sprzedaży jak we Warszawie Legia.
Wychodzi z tego, że klub miał już gotowe koszulki na ten sezon z dotychczasowym herbem, ale po akcji kibiców i zbieraniu podpisów postanowił zrezygnować z herbu na rzecz Białej Gwiazdy.
Adidas zawodnikom szybko zaszył herb, ale czasowo nie był w stanie w tak krótkim czasie wyprodukować koszulek z Białą Gwiazdą dla kibiców i stąd to opóźnienie.
|
takie małe sprostowanie Adidas dostarcza gołe stroje tylko ze swoim logo, resztę tj logo SA, puchar polski, uefa, lm, tmobile, tele-fonika numer/nazwisko oraz naszywke z Biała Giwazdą doszywa sobie Wisła u pewnej firmy
