Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3741
Stary 13.07.2013, 22:33
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
To tłumaczyłoby tak długi czas oczekiwania na koszulki w Wiślackim Świecie i sklepach Adidasa które od premiery powinny je mieć w sprzedaży jak we Warszawie Legia.

Wychodzi z tego, że klub miał już gotowe koszulki na ten sezon z dotychczasowym herbem, ale po akcji kibiców i zbieraniu podpisów postanowił zrezygnować z herbu na rzecz Białej Gwiazdy.

Adidas zawodnikom szybko zaszył herb, ale czasowo nie był w stanie w tak krótkim czasie wyprodukować koszulek z Białą Gwiazdą dla kibiców i stąd to opóźnienie.
takie małe sprostowanie Adidas dostarcza gołe stroje tylko ze swoim logo, resztę tj logo SA, puchar polski, uefa, lm, tmobile, tele-fonika numer/nazwisko oraz naszywke z Biała Giwazdą doszywa sobie Wisła u pewnej firmy
Odpowiedz cytując