Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3740
Stary 13.07.2013, 22:30
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
To tłumaczyłoby tak długi czas oczekiwania na koszulki w Wiślackim Świecie i sklepach Adidasa które od premiery powinny je mieć w sprzedaży jak we Warszawie Legia.

Wychodzi z tego, że klub miał już gotowe koszulki na ten sezon z dotychczasowym herbem, ale po akcji kibiców i zbieraniu podpisów postanowił zrezygnować z herbu na rzecz Białej Gwiazdy.

Adidas zawodnikom szybko zaszył herb, ale czasowo nie był w stanie w tak krótkim czasie wyprodukować koszulek z Białą Gwiazdą dla kibiców i stąd to opóźnienie.
Możliwe, że tak było. Zresztą z tego co pamiętam, to nawet Bednarz na grillu mówił, że BG na koszulkach w nowym sezonie nie będzie, więc wygląda na to, że wszystko załatwiano na wariackich papierach. Łata na czerwonej koszulce faktycznie psuje cały efekt, ale najważniejsze, że Biała Gwiazda wróciła tam gdzie jest jej miejsce.

Tak jak ktoś wspomniał wyżej, ciężko będzie przebić model koszulek z 2006 r. Bardziej podobały mi się koszulki za czasów Umbro czy Nike, ale nie ma co marudzić.

PS: Nowe trykoty Śląska dają radę.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 13.07.2013 o godz. 22:39.
Odpowiedz cytując