Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5571
Stary 13.07.2013, 21:57
fialo napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie gra w pierwszej połowie wyglądała obiecująco. Dużo gry po ziemi, krótkim podaniem, z klepki.Całkiem przyjemnie się to oglądało. Druga połowa kaszana niestety. Ta drużyna potrzebuje napastnika jak Bronisław Komorowski słownika ortograficznego. Bo Romo to chyba jeszcze nie ten level, ale też ciężko ocenić, bo miało miał piłek. Ze Stjepanovicia wg mnie będą ludzie, poklepać umie, widzi dużo. Najlepsi dziś chyba Chrapek z Sarkim. Nie wiem czy środek obrony to najlepsza pozycja dla Jovanovicia, tak samo LO dla Bunozy. Stolar dzisiaj niestety słabo.

To takie luźne przemyślenia po powrocie ze stadionu
Dlatego nie mogę zrozumieć tego wstrętu i niechęci do Pawła Brożka. Gość, który zdobył 86 bramek w naszej lidze, 2 razy był królem strzelców, jest za słaby dla drużyny, która będzie się broniła przed spadkiem. A min. Bednarz i Smuda powiedzieli, że Brożek jest Wiśle niepotrzebny.
Odpowiedz cytując