Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3738
Stary 13.07.2013, 21:47
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Pokaż mi gdzie SKWK zapowiedziało, że nowy sponsor będzie przedstawiony dziś?
Masz czas jutro do 12 - jak nie to ban za sianie fermentu.

Bez pozdrowień płaczku.
ZWE bardzo dobra decyzja. Nie można pozwolić, by anonimy rzucały oszczestwa i kłamstwa wobec kogokolwiek.
Oczywiscie SKWK nie jest doskonała, ale nie mamy i nie będziemy mieć innej organizacji zrzeszającej kibiców.

To co Oni robią, nie zrobi NIKT inny.

Mam nadzieję, ze dotrzymasz słowa odnośnie tego podżegacza.

Mam nadzieje, ze nowe stroje szybko trafia do W.S. Naprawdę, nie narzekajcie, tylko kupujcie te nowe koszulki. Jeszcze rok temu to byłoby nie do pomyslenia, ze BG bedzie na oficjalnych koszulkach.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 13.07.2013 o godz. 21:58.
Odpowiedz cytując