|
Można szukać dziury w całym i na każdym kroku ale nareszcie doczekaliśmy się koszulek z Białą Gwiazdą na piersi. Mnie może dlatego sie podoba. Fajna biała wstawka w kołnierzyku. Tradycyjna, bez udziwnień (tego sie obawiałem), typowe paski Adidasa, lekkie (na całe szczęście) kliny po bokach. jestem zwolennikiem tradycyjnego zestawu czyli jak wyżej na zdjęciu. czerwona koszulka, białe spodenki i getry. Dobry tez powrót białych koszulek rezerwowych z dawnym typowym czerwonym kółkiem czyli jak za dawnych lat. Cieszmy się.
|