Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3729
Stary 13.07.2013, 21:23
seyab napisał(a):Wyświetl post
Ta obwódka wygląda, jakby zaszyli herb. Ktoś sprawdzi?
Może być też taka sytuacja, że klub na szybko zaszył zawodnikom herb Spółki Akcyjnej i naszył Białą Gwiazdę jak to miało miejsce w 2006 roku gdy pod Białą Gwiazdą był herb SA.

Odpowiedz cytując