|
Lepiej niech podejdzie bezpośrednio do tych osób, przecież je zna i powie co myśli. A tak to anonimek ukrywa się na forum i wylewa swoje żale. Co do koszulek to biała bardzo mi się podoba, czerwona mniej ale i tak lepsza niż niektóre wcześniejsze.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|