Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3725
Stary 13.07.2013, 21:05
Mi sie bardzo podobaja. Na szczescie nie ma tych głupich kołnierzykow, ktore mnie denerwowały - teraz bedzie mozna na spokojnie jakas nabyc. Zastrzezenia? Mogło by tego kola, w ktorym jest biala gwiazda nie byc - wyglada jakby jakas naszywka/brozka była przypieta Jeszcze niech przyjda zwyciestwa jak za starych dobrych czasow białej gwiazdy na koszulkach
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 13.07.2013 o godz. 21:07.
Odpowiedz cytując