Zagłębie nic nie dostało od Nike bo oni kupują stroję przez Kraksport. Nasze koszulki są świetne, nie wiem czego się spodziewaliście, bo chyba nie wzoru specjalnie dla Wisły, tak jak np. dla Realu, Bayernu czy Chelsea... Wnerwia mnie tylko ta naszywka z BG, ciekawe czy to poprawią bo psuje to efekt dobrego, prostego stroju
Cytat:
|
Po tej ściemie ze sponsorem z Niemiec skrót SKWK ma nowe znaczenie Stowarzyszenie Kłamców Wciakającycj Kit.
|
Ty tak na serio?