Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3724
Stary 13.07.2013, 20:58
Kon®ado napisał(a):Wyświetl post
Nie narzekajmy , patrzcie jakie Zagłębie dostało
wis.la/msrwa
Będą niczym drogowcy
Ale ten model wyszedł spoko wis.la/wjhnj
dlatego zawsze podobały mi się koszulki nike, bez udziwnień etc
Na Legii widzę już podsumowali nasze, że z katalogu, a sami nie mają lepszych Grunt że BG jest, bo przecież o to nam chodziło
Zagłębie nic nie dostało od Nike bo oni kupują stroję przez Kraksport. Nasze koszulki są świetne, nie wiem czego się spodziewaliście, bo chyba nie wzoru specjalnie dla Wisły, tak jak np. dla Realu, Bayernu czy Chelsea... Wnerwia mnie tylko ta naszywka z BG, ciekawe czy to poprawią bo psuje to efekt dobrego, prostego stroju

Cytat:
Po tej ściemie ze sponsorem z Niemiec skrót SKWK ma nowe znaczenie Stowarzyszenie Kłamców Wciakającycj Kit.
Ty tak na serio?
Odpowiedz cytując