Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3720
Stary 13.07.2013, 20:28
PeterSett napisał(a):Wyświetl post
Inna sprawa - dalej worki. O ile lepiej wyglądają jakiekolwiek stroje dobrze dopasowane. Nie dość, że lepiej wyglądają, to są wygodniejsze, a złapać za taką koszulkę przeciwnikowi dwa razy trudniej.

Na EURO wszystkie zdaje się ekipy miały świetnie dopasowane stroje, niezależnie od producentów.
Chyba nie wiesz, ale w Wiśle każdy piłkarz sam sobie wybiera rozmiar jaki chce, dlatego np. jeden chce grać w obcisłej dopasowanej do budowy i wzrostu koszulce a drugi w worku jak to określiłeś. Potem klub zamawia komplety w jakim rozmiarze chce grać piłkarz.
Odpowiedz cytując