PeterSett napisał(a):

Inna sprawa - dalej worki. O ile lepiej wyglądają jakiekolwiek stroje dobrze dopasowane. Nie dość, że lepiej wyglądają, to są wygodniejsze, a złapać za taką koszulkę przeciwnikowi dwa razy trudniej.
Na EURO wszystkie zdaje się ekipy miały świetnie dopasowane stroje, niezależnie od producentów.
|
Chyba nie wiesz, ale w Wiśle każdy piłkarz sam sobie wybiera rozmiar jaki chce, dlatego np. jeden chce grać w obcisłej dopasowanej do budowy i wzrostu koszulce a drugi w worku jak to określiłeś. Potem klub zamawia komplety w jakim rozmiarze chce grać piłkarz.