Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3715
Stary 13.07.2013, 20:12
Nie narzekajmy , patrzcie jakie Zagłębie dostało
http://www.zaglebie-lubin.pl/sites/d...30712TF099.jpg
Będą niczym drogowcy
Ale ten model wyszedł spoko http://sklep.zaglebie-lubin.pl/media.../0/2013-76.jpg
dlatego zawsze podobały mi się koszulki nike, bez udziwnień etc
Na Legii widzę już podsumowali nasze, że z katalogu, a sami nie mają lepszych Grunt że BG jest, bo przecież o to nam chodziło
Odpowiedz cytując