Nie narzekajmy , patrzcie jakie Zagłębie dostało
http://www.zaglebie-lubin.pl/sites/d...30712TF099.jpg
Będą niczym drogowcy

Ale ten model wyszedł spoko
http://sklep.zaglebie-lubin.pl/media.../0/2013-76.jpg
dlatego zawsze podobały mi się koszulki nike, bez udziwnień etc
Na Legii widzę już podsumowali nasze, że z katalogu, a sami nie mają lepszych

Grunt że BG jest, bo przecież o to nam chodziło
