Wg mnie gra w pierwszej połowie wyglądała obiecująco. Dużo gry po ziemi, krótkim podaniem, z klepki.Całkiem przyjemnie się to oglądało. Druga połowa kaszana niestety. Ta drużyna potrzebuje napastnika jak Bronisław Komorowski słownika ortograficznego. Bo Romo to chyba jeszcze nie ten level, ale też ciężko ocenić, bo miało miał piłek. Ze Stjepanovicia wg mnie będą ludzie, poklepać umie, widzi dużo. Najlepsi dziś chyba Chrapek z Sarkim. Nie wiem czy środek obrony to najlepsza pozycja dla Jovanovicia, tak samo LO dla Bunozy. Stolar dzisiaj niestety słabo.
To takie luźne przemyślenia po powrocie ze stadionu
