Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5569
Stary 13.07.2013, 19:39
Wg mnie gra w pierwszej połowie wyglądała obiecująco. Dużo gry po ziemi, krótkim podaniem, z klepki.Całkiem przyjemnie się to oglądało. Druga połowa kaszana niestety. Ta drużyna potrzebuje napastnika jak Bronisław Komorowski słownika ortograficznego. Bo Romo to chyba jeszcze nie ten level, ale też ciężko ocenić, bo miało miał piłek. Ze Stjepanovicia wg mnie będą ludzie, poklepać umie, widzi dużo. Najlepsi dziś chyba Chrapek z Sarkim. Nie wiem czy środek obrony to najlepsza pozycja dla Jovanovicia, tak samo LO dla Bunozy. Stolar dzisiaj niestety słabo.

To takie luźne przemyślenia po powrocie ze stadionu
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując