Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3709
Stary 13.07.2013, 18:53
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Ale po co obwódka na czerwonej koszulce ? Na białej tak, ale na czerwonej, wyjazdowej czy bramkarskiej mogli normalnie wszyć w koszulkę jak Umbro na stulecie:
Bo zastrzeżony jest symbol z czerwoną obwódka,wiec musi być widoczna ta obwódka. Dlaczego nie jest tak jak z umbro ? Sam jestem ciekaw ,może tam polegało to na jakimś określonym (krótkim) czasie używania BG i dlatego takie coś przeszło. Ciężko powiedzieć ,trzeba byłoby Bednarza zapytać
Odpowiedz cytując