hubert.fan napisał(a):

Ale po co obwódka na czerwonej koszulce ? Na białej tak, ale na czerwonej, wyjazdowej czy bramkarskiej mogli normalnie wszyć w koszulkę jak Umbro na stulecie:
|
Bo zastrzeżony jest symbol z czerwoną obwódka,wiec musi być widoczna ta obwódka. Dlaczego nie jest tak jak z umbro ? Sam jestem ciekaw ,może tam polegało to na jakimś określonym (krótkim) czasie używania BG i dlatego takie coś przeszło. Ciężko powiedzieć ,trzeba byłoby Bednarza zapytać
