Wyświetl pojedynczy post
Wi$l@1906
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3708
Stary 13.07.2013, 18:50
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Apeluje do moderatora o nałożenie bana dla tego typa za sianie zamętu na forum i podawanie nieprawdziwych informacji

a do Ciebie dawid "ch*ja widziałeś, bo w d*pie byłeś" - odpowiedź na Twoje oglądanie nowych koszulek
POPIERAM!!!

I jeszcze byl drugi (czy ten sam) co mowil ze stroje beda z Tico i sponsorem bedzie Old Spice.
Odpowiedz cytując