stalsanok1946 napisał(a):

Apeluje do moderatora o nałożenie bana dla tego typa za sianie zamętu na forum i podawanie nieprawdziwych informacji
a do Ciebie dawid "ch*ja widziałeś, bo w d*pie byłeś" - odpowiedź na Twoje oglądanie nowych koszulek
|
POPIERAM!!!
I jeszcze byl drugi (czy ten sam) co mowil ze stroje beda z Tico i sponsorem bedzie Old Spice.