Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Wi$l@1906
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
3706
13.07.2013, 18:35
KonRado koncepcja --- czemu musza byc cale biale...czemu wlasnie nie moze byc cos jak ta zeby wyeliminowac te durne obramowki:
Wi$l@1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wi$l@1906
Znajdź inne posty napisane przez Wi$l@1906