Nowe koszulki nie są złe, jedynie szkoda że są standardowymi z katalogu. Mogliby je bardziej urozmaicić. Łata na czerwonej koszulce zrobiona chyba tylko po to, żeby wyróżniać się od innych koszulek z BG.
Dla mnie niedoścignionym ideałem są stroje Umbro z 2006/2007:
