Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3698
Stary 13.07.2013, 17:59
Nowe koszulki nie są złe, jedynie szkoda że są standardowymi z katalogu. Mogliby je bardziej urozmaicić. Łata na czerwonej koszulce zrobiona chyba tylko po to, żeby wyróżniać się od innych koszulek z BG.

Dla mnie niedoścignionym ideałem są stroje Umbro z 2006/2007:
Ostatnio edytowane przez vaazon : 13.07.2013 o godz. 18:04.
Mialem za duzy podpis. Teraz nie bede mial w ogole.
Odpowiedz cytując