Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Wi$l@1906
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
3696
13.07.2013, 17:52
South
napisał(a):
a ta obwódka nie jest po to by móc zastrzec gwiazdę jako symbol ?
Ciekawa mysl ale wydaje mi sie ze to by bylo za malo zeby to "zastrzec". Czemu mozna by zastrzec Gwiazde tylko dlatego ze jest w kolku?
Wi$l@1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wi$l@1906
Znajdź inne posty napisane przez Wi$l@1906