Wyświetl pojedynczy post
Wi$l@1906
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3696
Stary 13.07.2013, 17:52
South napisał(a):Wyświetl post
a ta obwódka nie jest po to by móc zastrzec gwiazdę jako symbol ?
Ciekawa mysl ale wydaje mi sie ze to by bylo za malo zeby to "zastrzec". Czemu mozna by zastrzec Gwiazde tylko dlatego ze jest w kolku?
Odpowiedz cytując