Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
Od: 12.2009
Offline
#
3691
13.07.2013, 17:05
Po co było zmieniać obecny dedykowany model ? Wystarczyło zaszyć herb Spółki Akcyjnej Białą Gwiazdą a teraz mamy prawie takie same jak w Kraksporcie za 109 zł ...
http://www.kraksport.com/6077,adidas...ono-bialy.html
Ostatnio edytowane przez heoij : 13.07.2013 o godz. 17:12.
heoij
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do heoij
Znajdź inne posty napisane przez heoij