Wyświetl pojedynczy post
4FunNow
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1584
Stary 13.07.2013, 16:50
Hej, potrzebuje waszej porady.

Planuje sprzedać mój 18 letni samochód, w grę wchodzi oczywiście wystawienie go na allegro/otomoto za kwote 2 -3 tys zł.
Zastanawiam się jednak nad alternatywą w postaci reklamujących się firm "skupujących samochody za gotówkę"

Pytanie czy ktoś miał styczność z tego typu firmami ?
O ile mniejszą kwotę taka Firma będzie skłonna zapłacić ?
Czy możecie coś polecić/podpowiedzieć ?

Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczny
Odpowiedz cytując