Hej, potrzebuje waszej porady.
Planuje sprzedać mój 18 letni samochód, w grę wchodzi oczywiście wystawienie go na allegro/otomoto za kwote 2 -3 tys zł.
Zastanawiam się jednak nad alternatywą w postaci reklamujących się firm "skupujących samochody za gotówkę"
Pytanie czy ktoś miał styczność z tego typu firmami ?
O ile mniejszą kwotę taka Firma będzie skłonna zapłacić ?
Czy możecie coś polecić/podpowiedzieć ?
Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczny
