Wyświetl pojedynczy post
Pawlak
Junior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Gocław, Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3682
Stary 13.07.2013, 16:38
Czy te stroje są w jakikolwiek sposób dla was dedykowane?

Chodzi mi o to że, Legia niby dostała od Adidasa te paski w stylu lat 80 i flagę z tyłu kołnierzyka (co i tak średnio pod dedykację podchodzi), a Wisła?

Pytanie jest dalekie od napinki, po prostu jestem ciekawy jak Adidas traktuje inne kluby w Polsce, a jeśli dał wam po prostu stroje z katalogu i traktuje białą gwiazdę na piersi jako dedykację, to jest to śmiech na sali.

To moja pierwsza okazja by przywitać się z większą ilością czytelników, więc: kibic Legii, wita kibiców Wisły!
Ostatnio edytowane przez Pawlak : 13.07.2013 o godz. 16:41.
Faszysta i kibol
Odpowiedz cytując