Wi$l@1906 napisał(a):

Z forum na zywo, gdyby ktos nie widzial....
wis.la/j3ah2
Jesli chodzi o filmik, to wydaje mi sie pierwsza klasa! Brawo! Piekny!
(szkoda ze koszulki sie nie dopasowaly)
|
Dokładnie, filmik jest rewelacyjny, tym większy żal, że te koszulki nie są idealne. Naprawdę, wg mnie nie trudno było nas "zadowolić" bardziej... Ja ten zakup, zwłaszcza gdy liczę się z pieniędzmi, dobrze przemyślę...