Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3681
Stary 13.07.2013, 16:36
Wi$l@1906 napisał(a):Wyświetl post
Z forum na zywo, gdyby ktos nie widzial....

wis.la/j3ah2

Jesli chodzi o filmik, to wydaje mi sie pierwsza klasa! Brawo! Piekny!
(szkoda ze koszulki sie nie dopasowaly)
Dokładnie, filmik jest rewelacyjny, tym większy żal, że te koszulki nie są idealne. Naprawdę, wg mnie nie trudno było nas "zadowolić" bardziej... Ja ten zakup, zwłaszcza gdy liczę się z pieniędzmi, dobrze przemyślę...
Odpowiedz cytując