Wyświetl pojedynczy post
Wi$l@1906
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3674
Stary 13.07.2013, 16:21
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Nie poszaleli, większość propozycji "kibiców" znacznie lepsza. No ale najważniejsze, że jest BG. Na sprzedażowe szaleństwo jednak nie liczę...
I tu jest wlasnie glowny problem......wydaje mi sie ze ogolnie w najlepszym procencie, opinia jest 50-50 takze tego "szalenstwa" nie bedzie. A szkoda...bo to kasa dla klubu...
Odpowiedz cytując