!!IRIVER!! napisał(a):

|
Nie poszaleli, większość propozycji "kibiców" znacznie lepsza. No ale najważniejsze, że jest BG. Na sprzedażowe szaleństwo jednak nie liczę...
|
I tu jest wlasnie glowny problem......wydaje mi sie ze ogolnie w najlepszym procencie, opinia jest 50-50 takze tego "szalenstwa" nie bedzie. A szkoda...bo to kasa dla klubu...