Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

Także ocieplaj. Wungiel jes we wiosce.
|
Mi nie zalezy na ocieplaniu wizerunku Urbana , bo on sam ma to pewnie głęboko w dupie.Urban jest dzisiaj chichotem tamtego ustroju ,któremu obecnie wszelkiej maści lustratorzy mogą skoczyć i m.in. dlatego jest postacią kontrowersyjną ,która lubi prowokować i dodawać pikanterii . Jak widać jednych jego komentarze śmieszą innych denerwują .
Z tym intelektem i uroda Senyszyn bym tak nie szarżował ,bo na drugiej szali mozna postawić urodę i intelekt Kryśki Pawłowicz i może wyjść jeszcze gorzej