Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23464
Stary 13.07.2013, 16:11
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post

Także ocieplaj. Wungiel jes we wiosce.
Mi nie zalezy na ocieplaniu wizerunku Urbana , bo on sam ma to pewnie głęboko w dupie.Urban jest dzisiaj chichotem tamtego ustroju ,któremu obecnie wszelkiej maści lustratorzy mogą skoczyć i m.in. dlatego jest postacią kontrowersyjną ,która lubi prowokować i dodawać pikanterii . Jak widać jednych jego komentarze śmieszą innych denerwują .

Z tym intelektem i uroda Senyszyn bym tak nie szarżował ,bo na drugiej szali mozna postawić urodę i intelekt Kryśki Pawłowicz i może wyjść jeszcze gorzej
Ostatnio edytowane przez AS82 : 13.07.2013 o godz. 16:14.