Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Jurand
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2003
Offline
#
3668
13.07.2013, 16:07
Na białej łatka/koło zawsze było, jasne, ale na czerwonej ja nie widzę wcale celowego zabiegu estetycznego, a pójście na łatwiznę i naszycie gotowca zamiast haftu, jak zazwyczaj się robi herby,
Jurand
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jurand
Znajdź inne posty napisane przez Jurand