Wyświetl pojedynczy post
bocian23
Senior Member
 
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3663
Stary 13.07.2013, 15:54
Jestem rozczarowany, miały być dedykowane, a zrobili standardowy wzór, z małymi zmianami.
BG oczywiście to tu duży plus, ale to kółko zalatuje kiczem...
Dużo bardziej osobiście mi się podobają koszulki Górnika Zabrze.
Odpowiedz cytując