|
Nie żebym narzekał, bo w końcu jest BG, więc i tak lepiej niż było, ale... standardowy krój, jedyna dedykacją data na getrach. Do tego gwiazda naszyta w kółku, a nie haftowana, co średnio wygląda. Najwyraźniej wzięli gotowce i nawet nie chciało im się porządnie BG umieścić. Niepoważne traktowanie trochę. Poprzedni model, nie licząc logo SA, dużo lepszy.
Ostatnio edytowane przez Jurand : 13.07.2013 o godz. 15:46.
|