AS82 napisał(a):

Wiadomo ,że jak u nas był PRL ,to na zachodzie w tym czasie był kapitalizm , i maja oni tą przewagę,ale pragne zauwazyc ze zyjemy już w nowym ustroju od 23 lat i grupą która się w tym czasie najbardziej obłowiła jest zapewne kler , dzieki temu że dostali tyle przywilejów i taka wysoką pozycję w hierarchi państwowej. Moim zdaniem to już najwyższy czas ,żeby im to el dorado ukrócić , i środki które ida bezpośrednio czy posrednio na nich przeznaczyć na coś pilniejszego.
Z tym opłacaniem na forum to już nie wiadomo czy się smiac czy plakać...
|
Zamiast płakać napisz ile ci płacą. Może być na priv.