Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
dawid
Junior Member
Od: 01.2011
Offline
#
3655
13.07.2013, 15:37
Nowe stroje
https://www.facebook.com/photo.php?f...4&l=c37ed76389
Sponsorem jest Telefonika haha
dawid
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dawid
Znajdź inne posty napisane przez dawid