AS82 napisał(a):

Narazie dla tej wstrętnej Francji czy Niemiec ,jesteśmy trzecim światem jeśli chodzi wszystkie aspekty życia .
Chciałbym żebyśmy te miliardy które pakujemy w interes kolesi w czarnych sukienkach ,zainwestowali w przemysł czy rozwój nauki lub medycyny. Żebysmy się mogli pochwalić własną marką samochodu czy że jesteśmy pionierami w jakieś dziedzinie nauki i techniki. Narazie się możemy "pochwalić" tym ,że jesteśmy europejskim skansenem i jeszcze są tacy jak ty ,którzy myślą ,że lansowanie się z krzyżem,to jest jakiś powód do dumy a tymczasem naprawdę nie ma czym chwalić w porównaniu z tym "zgniłym zachodem".Co do straszenia szariatem ,to polskim debilom politycznym nie wiele do tego brakuje ,jakiś czas temu chcieli w Sejmie przegłosować żeby za in vitro wsadzać do wiezienia,więc jak wygraja PISowcy ,trzeba będzie spłacić klerowi długi za wygrane wybory to pewnie bedą dożyć do całkowitego przybicia Polski do krzyża.
|
To spytaj się byłych stalinowców z Urbanem czy Jaruzelskim na czele dlaczego jesteśmy III światem a nie "gości w czarnych sukienkach". Spytaj się tych co utrwalali PRL i tych co po 1989 roku zrobili z Polski bananową republikę gdzie u władzy są dzieci stalinowców i całe sitwy, wodolejco. To dzięki nim jesteśmy skansenem gospodarczym.
BTW
Płacą ci za pisanie tych bzdur? Powoli przestaje wierzyć że robisz to bezinteresownie. Napisz na priv czy da się z tego wyżyć.