Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23455
Stary 13.07.2013, 15:22
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Narazie dla tej wstrętnej Francji czy Niemiec ,jesteśmy trzecim światem jeśli chodzi wszystkie aspekty życia .
Chciałbym żebyśmy te miliardy które pakujemy w interes kolesi w czarnych sukienkach ,zainwestowali w przemysł czy rozwój nauki lub medycyny. Żebysmy się mogli pochwalić własną marką samochodu czy że jesteśmy pionierami w jakieś dziedzinie nauki i techniki. Narazie się możemy "pochwalić" tym ,że jesteśmy europejskim skansenem i jeszcze są tacy jak ty ,którzy myślą ,że lansowanie się z krzyżem,to jest jakiś powód do dumy a tymczasem naprawdę nie ma czym chwalić w porównaniu z tym "zgniłym zachodem".Co do straszenia szariatem ,to polskim debilom politycznym nie wiele do tego brakuje ,jakiś czas temu chcieli w Sejmie przegłosować żeby za in vitro wsadzać do wiezienia,więc jak wygraja PISowcy ,trzeba będzie spłacić klerowi długi za wygrane wybory to pewnie bedą dożyć do całkowitego przybicia Polski do krzyża.
To spytaj się byłych stalinowców z Urbanem czy Jaruzelskim na czele dlaczego jesteśmy III światem a nie "gości w czarnych sukienkach". Spytaj się tych co utrwalali PRL i tych co po 1989 roku zrobili z Polski bananową republikę gdzie u władzy są dzieci stalinowców i całe sitwy, wodolejco. To dzięki nim jesteśmy skansenem gospodarczym.

BTW
Płacą ci za pisanie tych bzdur? Powoli przestaje wierzyć że robisz to bezinteresownie. Napisz na priv czy da się z tego wyżyć.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...