Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23453
Stary 13.07.2013, 15:21
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie jesteś to sorry. Jeśli jednak popierasz politykę socjalną nie ważne czy to w formie pisu, ruchu palikota to nie można tego inaczej nazywać. BTW. "Twój wpis został objęty notarialnym protokołem z wejścia na stronę internetową" - nie wiem co to ma niby znaczyć, zapowiedź komisji śledczej?
Przeprosiny przyjęte.

Komisji śledczej nie przewiduję, a protokół wejścia na stronę internetową jest zawsze ewentualnym dowodem w procesie cywilnym całkiem niezłym - dokument urzędowy
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!