kamikaze napisał(a):

|
Jeśli nie jesteś to sorry. Jeśli jednak popierasz politykę socjalną nie ważne czy to w formie pisu, ruchu palikota to nie można tego inaczej nazywać. BTW. "Twój wpis został objęty notarialnym protokołem z wejścia na stronę internetową" - nie wiem co to ma niby znaczyć, zapowiedź komisji śledczej?
|
Przeprosiny przyjęte.
Komisji śledczej nie przewiduję, a protokół wejścia na stronę internetową jest zawsze ewentualnym dowodem w procesie cywilnym całkiem niezłym - dokument urzędowy