Wyświetl pojedynczy post
Lord of WC
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#929
Stary 13.07.2013, 15:17
Uda Wam się jeśli ja przegapię jakieś kolejki

W poprzednich edycjach ZAWSZE opuszczałem 2-4 kolejki- na, które nie zdążyłem z typowaniem.

Ostatnia edycja to zaliczone wszystkie typy - jak widać regularność daje sporo.

Spróbuję też grać!
"Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyć..
Nie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełni..
Ale prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebie..
Nic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebie!!"
Odpowiedz cytując