Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 12. Wiosna 2013!
Wyświetl pojedynczy post
Lord of WC
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
929
13.07.2013, 15:17
Uda Wam się jeśli ja przegapię jakieś kolejki
W poprzednich edycjach ZAWSZE opuszczałem 2-4 kolejki- na, które nie zdążyłem z typowaniem.
Ostatnia edycja to zaliczone wszystkie typy - jak widać regularność daje sporo.
Spróbuję też grać!
"Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyć..
Nie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełni..
Ale prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebie..
Nic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebie!!"
Lord of WC
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lord of WC
Znajdź inne posty napisane przez Lord of WC