Ogryzek napisał(a):

Jakie to są te "najbardziej rozwinięte" kraje? Może Emiraty Francuskie czy Sułtanat Niemiecki?
Polska ma szansę zostać Polską, krajem o kulturze europejskiej, te "najbardziej rozwinięte" kraje niedługo cofną się do poziomu Egiptu jak tylko relacje demograficzne jeszcze bardziej się pogorszą w Europie. Prawo szariatu to jest ten postęp?
|
Narazie dla tej wstrętnej Francji czy Niemiec ,jesteśmy trzecim światem jeśli chodzi wszystkie aspekty życia .
Chciałbym żebyśmy te miliardy które pakujemy w interes kolesi w czarnych sukienkach ,zainwestowali w przemysł czy rozwój nauki lub medycyny. Żebysmy się mogli pochwalić własną marką samochodu czy że jesteśmy pionierami w jakieś dziedzinie nauki i techniki. Narazie się możemy "pochwalić" tym ,że jesteśmy europejskim skansenem i jeszcze są tacy jak ty ,którzy myślą ,że lansowanie się z krzyżem,to jest jakiś powód do dumy a tymczasem naprawdę nie ma czym chwalić w porównaniu z tym "zgniłym zachodem".Co do straszenia szariatem ,to polskim debilom politycznym nie wiele do tego brakuje ,jakiś czas temu chcieli w Sejmie przegłosować żeby za in vitro wsadzać do wiezienia,więc jak wygraja PISowcy ,trzeba będzie spłacić klerowi długi za wygrane wybory to pewnie bedą dożyć do całkowitego przybicia Polski do krzyża.